Montaż siłowników do bram. Chcesz zlecić montaż siłownika do bramy?

Nasza oferta to instalacja siłowników do bram i szlabanów
oraz serwis automatyki do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz drzwi garażowych.

montaż siłowników do bram

Planujesz montaż siłowników do bramy wjazdowej lub bramy garażowej?

W dzisiejszych czasach większość użytkowników bram skrzydłowych czy przesuwnych nie wyobraża sobie każdorazowego wychodzenia z samochodu i ręcznego otwierania bramy wjazdowej, tym bardziej w przypadku złej pogody.

Nasza oferta to instalacja siłowników do bram i szlabanów i serwis automatyki do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz drzwi garażowych. Automatyzujemy nieduże bramy przydomowe jak również bramy dla przemysłu czy rolnictwa, charakteryzujące się dużymi rozmiarami gdzie światło bramy sięga 9 – 10 metrów a ciężarem nawet 2 ton. Montujemy również siłowniki do bram otwieranych na zewnątrz, dotyczy to bram jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych.

Prowadzimy również sprzedaż siłowników do bram. W naszym sklepie internetowym oprócz systemów alarmowych i telewizji przemysłowej można kupić napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych. Oferujemy wyłącznie produkty oryginalne, pochodzenia dystrybucyjnego, objętego gwarancją i serwisem.

Do dziś ta gałąź naszej oferty rozwinęła się równie silnie jak instalacje alarmowe czy monitoring. Możemy się poszczycić dużym doświadczeniem monterskim oraz szerokim wyborem produktów do obsługi bram od najsolidniejszych producentów, m.in. QUIKO, FAAC, NICE, BENINCA, CAME, BFT.

Montaż Siłownika Bramy Przesuwnej

Bramy przesuwne są dzisiaj bardzo często stosowane, gdyż zajmują mniej miejsca.
Jadnak ręczne używanie takiej bramy jest uciążliwe, stąd zapytania o montaż siłownika do bramy przesuwnej.

Siłownik do bramy - to komfort i bezpieczeństwo
za naciśnięciem jednego przycisku

Kto lubi wysiadać z samochodu przy wietrze, złej pogodzie lub w środku nocy, aby otworzyć garaż?
Dzięki siłownikom do bram garażowych i wjazdowych zawsze masz „wolny przejazd”,
ponieważ otwierasz bramę garażową i bramę wjazdową szybko, wygodnie i bezpiecznie z samochodu za pomocą pilota do bramy.

Nasze usługi świadczymy najczęściej na terenie woj. lubelskiego i mazowieckiego (Radzyń Podlaski, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Lubartów, Biała Podlaska, Łosice, Siedlce, Stoczek Łukowski oraz okolice).

Usługę swoją kierujemy do odbiorców indywidualnych oraz firm.