Napędy do bram QUIKO tak skrzydłowych jak i przesuwnych są odpowiednie zarówno do użytku przydomowego jak i przemysłowego.

Szeroka gama napędów z ramieniem prostym, ramieniem łamanym i systemami podziemnymi. Co więcej napędy QUIKO z ramieniem prostym są dostępne w wersji elektromechanicznej jak i hydraulicznej.

Każdy napęd QUIKO do bramy skrzydłowej zawiera odblokowanie ręczne, by można było używać siłownika również w czasie braku prądu lub tez dodatkowy zestaw baterii (przy niskim napięciu tylko), a charakteryzuje się wyjątkową łatwością w działaniu. Każdy napęd jest dostępny w pełnym zestawie gotowym to montowania lub też jako pojedynczy motor.

W zależności od ciężaru i wymiarów bramy którą chcesz zautomatyzować, przejrzyj nasz katalog i  wybierz spośród ROTELLO, HYDRO, SPIDER, SCARABEO i SUB napęd odpowiedni dla Ciebie.

napędy do bram quiko it-monters
napędy do bram quiko lubelskie
napędy do bram quiko mazowieckie
napędy do bram quiko radzyń podlaski
napędy do bram quiko łuków
napędy do bram quiko międzyrzec podlaski
napędy do bram quiko siedlce
napędy do bram quiko kock
napędy do bram quiko lubartów
napędy do bram quiko it monters
napędy do bram quiko biała podlaska
napędy do bram quiko instalacja
napędy do bram quiko zakładanie
napędy do bram quiko montaż
siłowniki do bram it-monters
siłowniki do bram lubelskie
siłowniki do bram mazowieckie
siłowniki do bram radzyń podlaski
siłowniki do bram łuków
siłowniki do bram międzyrzec podlaski
siłowniki do bram siedlce
siłowniki do bram kock
siłowniki do bram lubartów
siłowniki do bram it monters
siłowniki do bram biała podlaska
siłowniki do bram instalacja
siłowniki do bram zakładanie
siłowniki do bram montaż
automatyka bram it-monters
automatyka bram lubelskie
automatyka bram mazowieckie
automatyka bram radzyń podlaski
automatyka bram łuków
automatyka bram międzyrzec podlaski
automatyka bram siedlce
automatyka bram kock
automatyka bram lubartów
automatyka bram it monters
automatyka bram biała podlaska
automatyka bram instalacja
automatyka bram zakładanie
automatyka bram montaż

NEO jest liniowym operatorem bram skrzydłowych firmy QUIKO przeznaczonym specjalnie do zastosowań mieszkaniowych. Z łatwością dzięki tej niewielkiej maszynie można łatwo zautomatyzować z łatwością do 4m 300Kg, a wymiary umożliwiają montaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Siłownik jest samoczynnie blokowany i może być łatwo odblokowany w przypadku awarii zasilania za pomocą dostarczonego klucza odblokowującego. Ponadto, wersja 24V może pracować nawet przy braku energii elektrycznej przez prawie 8 pełnych cykli za pomocą opcjonalnej baterii akumulatorowej QK-BPACK.

Dzięki solidności materiałów używanych podczas produkcji, NEO jest niemal bezobsługowy i zaprojektowany tak, aby trwał długo.

napędy do bram QUIKO – sprzedaż, montaż, serwis

NEO is the linear swing gate operator of QUIKO particularly intended for residential applications. Leaves up to 4m 300Kg can be automated with ease with this slim motor, which dimensions allow it to be installed in areas where limited space is available.

The actuator is self-locking and can be unlocked easily in case of electrical blackout by means of the supplied unlocking key. Moreover, the 24V version can be operated even in absence of electricity for almost 8 complete cycles by means of the optional QK-BPACK backup battery unit.

Thanks to the sturdiness of materials used during production, NEO is almost maintenance free and designed to last long.

Quiko produkuje i sprzedaje automatykę do bram i drzwi jak również inne systemy automatyki. Odwiedź nasza najnowsza stronę internetowa bogata w zdjęcia i szczegółowe opisy produktów które pomogą Ci w wyborze produktu odpowiedniego dla Twoich potrzeb.

Szeroka gama produktów zawiera napędy do bram rezydencjalnych jak również do bram przemysłowych, szlabany drogowe, systemy kontroli parkingów, zapory drogowe, systemy kontroli dostępu, drzwi automatyczne i wiele wiele innych produktów.

Automatyzowanie domu i rozwiązywanie wszystkich problemów dzięki prostym i praktycznym rozwiązaniom jest marzeniem każdego z nas: nie jest to już tylko snem, dzięki asortymentowi zaprojektowanemu przez Quiko po to, aby sprawnie i niezawodnie rozwiązywać problemy życia codziennego.

Bramy, drzwi, drzwi garażowe, okna i rolety: wszystko to jest pod kontrolą zamontowanych systemów Quiko, które nie tylko upraszczają nam życie ale rownież stwarzają atmosferę wytwornej wygody.